top of page
afaf.png

Başarımlarımız

Projelerimiz

 
facebook 1.png

Facebook Global Digital Challenge

İyiliğin sesini tüm insanlara duyurmak için Facebook'un yapmış olduğu "Global Digital Challenge" yarışmasına katıldık ve iyilik galip geldi !

#1.png

Minecraft Projemiz

Sevgi ve iyilikle bezenmiş bir toplum oluşturma hedefimizin çocuklardan geçtiğini keşfettik. Çocuklarda iyilik bilincini oluşturmak adına gerçekleştirdiğimiz en kapsamlı projemiz ise Minecraft İyilik Olsun Köyü oldu. 

2725-EzK-8RTVUAcKTfX_640x360.jpg

İyilik Olsun Resim Yarışması

Kent kültürünü merkeze alarak çocuklara iyiliği öğretmek ve onların yaratıcılığını iyilikle buluşturmak amacıyla Ankara'nın yerel hizmet kurumlarından olan Ankara Kent Konseyi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çocuklar için bir resim yarışması düzenledik.

#9.png

İyilik Olsun Sohbetleri

‘’İyilik Sohbetleri’’ başlığı altında gerçekleştirdiğimiz konferanslara ülkemizin önde gelen fikir insanlarını konuk ederek onların iyilik felsefelerini dinledik. Bu yolla, konferansımıza aktif olarak katılan ve video olarak izleyen takipçilerimizin zihinlerindeki iyilik fikrinin gelişmesine bir katkı sunmuş olduk.

Asset 1@72x.png

Anadolu'da
İyilik Var!

Anadolu kültürünün iyilik ve sevgi üzerine kurulmuş olan felsefesini insanlara göstermek amacıyla Instagram'da Anadolu’dan iyilik haberleri paylaştık. Bu haberler bizim saklı kalmış iyilik kültürümüzün bir parçasıydı. Saklı kalmış bu hazineyi ''Anadolu’da İyilik Var'' ismiyle ortaya çıkardık. 

iyilik haberleri.png

İyilik
Haberleri

Televizyonda ve sosyal medyada genel olarak kötü haberlerin yayılması sebebiyle insanların dünyada iyiliğin olmadığını düşündüklerini gördük ve bu nedenle İyilik Haberleri paylaşmaya başladık.  Yapılan iyilikleri insanlara göstererek onların içlerinde uyandırılmayı bekleyen iyiliklerin peşine düştük ve harekete geçtik

bottom of page